AÖF Arapça Ders Çalışmaları

atolye01-arapcadeposu

AÖF Arapça Ders Çalışmaları

AÖF İlahiyat bölümünde Arapça 1, Arapça 2, Arapça 3 ve Arapça 4 derslerini okuyan öğrenciler için düzenlenen AÖF Arapça Ders çalışmaları 03 Mart 2017 tarihinde başlıyor. İlk ders 03 Mart Cumartesi saat 09:00’da. Hemen yerinizi ayırtın!

AÖF Arapça Ders Çalışmaları Nedir?

Sınavlardaki sorular, konuyu kavrayıp kavramadığımızı ölçmek için sorulur. Dolayısıyla eğer biz soruları anlayarak çözersek aslında konuyu da kavramış oluruz. İşte bu noktadan hareketle AÖF Arapça Ders Çalışmaları öncelikle konuyu kavrayarak soruları çözümleme yolu gösterilecektir. Bunu yaparken de soru çözümleme teknikleri, yanlış cevapları basit yöntemlerle eleme yöntemleri gösterilecektir.

Bu ders çalışmalarında Aof Arapça üniteleriyle ilgili geçmiş yıllarda çıkmış soruların detaylı olarak çözümlenmesi, en pratik yoldan soru çözümleme yöntemlerinin uygulamalı anlatımı, bazı kelimelerin Türkçesini bilmesek bile bir soruyu nasıl çözeceğimizin teknikleri öğretilecektir. Böylece Aof Arapça öğrencilerinin sınavlarında karşılaştıkları soruları en pratik yoldan doğru bir şekilde çözerek yüksek puanlar almaları sağlanacaktır.

AÖF derslerimize katılarak Arapça derslerinden yüksek puanlar alan öğrencilerimizin yorumlarını okumak için tıklayın.

Ders İçeriği

03 Mart itibaren Cumartesi günleri Arapça 1, Arapça 2, Arapça 3 ve Arapça 4 olmak üzere her hafta bir ünite ele alınacak, o ünite ile ilgili daha önce çıkmış sorular tüm detaylarıyla masaya yatırılarak, basit tekniklerle en hızlı şekilde doğru cevaba ulaşma yolları öğretilecektir.

Ders çalışmalarında AÖF Arapça 1, Arapça 2, Arapça 3 ve Arapça 4 dersleri ile soru çözümleme teknikleri Halil İbrahim Çay tarafından işlenecektir.

Halil İbrahim Çay kimdir?

Kimler Katılabilir?

Ders çalışmaları İstanbul Anadolu yakasında hafta sonları yapılacaktır. Atölye çalışmalarına katılımda öncelik AÖF İlahiyat önlisans öğrencilerine verilecektir. Ayrıca Arapça ile ilgilenen ve konum olarak gelebilecek herkes bu derslere katılabilir.

Katılım kontenjanı Ders başına maksimum 10 kişidir.

Nasıl Katılacaksınız?

Ders çalışmalarına katılmak için aşağıdaki katılım formunu doldurabilir veya bizi 0216 266 83 06 numaralı telefondan arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz.

Aşağıda belirtilen katılım ücretlerinden size uygun olanını atölye çalışmasından önce ödeyebilirsiniz.

Tek Ders çalışması (1 ünite) katılım ücreti 60 TL
Tüm Ders çalışmaları katılım ücreti (peşin ödeme – 10 ünite) 500 TL

*Ders çalışmaları esnasında cep telefonu kullamak yasaktır.
*Derslerde üzerinde çalışılacak dokümanlar katılımcılara bizim tarafımızda verilecektir.

AÖF Soru Çözümleme Atölyesi Katılım Formu

Düz lise mezunu İmamhatip mezunu 


Ödemesi yapılmayan rezervasyonlar iptal edilir. Katılım ücretini ödediği halde atölyeye katılmayanlara iade yapılmaz.

AÖF Arapça Soru Çözümleme Atölye Çalışmalarının Yapılacağı Konum Bilgisi

Yorum Yok