Arapça Özel Ders

Arapça Özel Ders
Öne Çıkarılmış

Arapça Özel Ders

ARAPÇA ÖZEL DERS

Arapça özel derslerimizde uyguladığımız metodlar öğrencinin aynı anda Arapçayı okuması, yazması, konuşması ve konuşulanı anlaması amacına yönelik olarak düzenlenmiştir. Çalışma takvimi ve müfredat öğrencinin hedefi esas alınarak en verimli olacak şekilde öğrenciye özel dizayn edilir.

Derste gerekli olacak tüm dokümanlar bizim tarafımızdan verilir. Çalışma takvimi süresince yazılı dokümanlar, ses dosyaları ve videolar üzerinden disiplinli bir süreç uygulanır. Böylece en kısa sürede en iyi verimi almak hedeflenir.

Özel ders süreci boyunca karşılıklı bir arkadaşlık havası içerisinde hayatın gerekleri de göz önünde tutularak eğlenceli, akılcı, öğretici diyaloglarla öğrencinin okuma-yazma-konuşma ve anlama becerileri hedeflenen düzeye çıkarılır.

Özel derslerimize başvurmak için aşağıdaki Arapça Özel Ders Başvuru Formu‘nu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede size dönüş yaparak ön görüşmenin ardından çalışma takviminiz belirlenecektir.

ÖĞRENCİLERİMİZE BU DÖRT TEMELİ AYNI ANDA ÖĞRETİYORUZ!

ARAPÇA OKUMA

Arapça öğrenmenin temel unsurlarından biri Arapça okumaktır.
Özel derslerimizin başlangıcından itibaren öğrencilerimizi Arapça metinleri okuyacak şekilde yetiştiriyoruz. İlk seviyelerde harekeli okumalar, seviye ilerledikçe harekesiz Arapça metin okumaları öğretiliyor.

ARAPÇA YAZMA

Arapça öğrenmenin temel unsurlarından bir diğeri Arapça yazmaktır.
İlk dersimizden itibaren öğrencilerimize Arapça yazma kabiliyeti kazandırıyoruz. İlk seviyelerde basit harflerin yazımıyla başlayan derslerimiz, seviye ilerledikçe profesyonel Arapça metinler yazmaya kadar ilerliyor.

ARAPÇA KONUŞMA

Arapça öğrenen herkesin korkulu rüyası Arapça konuşabilmektir.
İlk dersten itibaren öğrencimizle basit Arapça diyaloglar kurmaya başlıyoruz. Böylece zaman içerisinde diyalogların seviyesini arttırarak ilerliyoruz. Planlı ilerleyen bu süreç bir süre sonra öğrencimizi Arapça konuşur hale getiriyor.

ARAPÇA ANLAMA

Arapça konuşmaları anlamak dil eğitiminin önemli ayaklarından biridir.
İlk dersimizden itibaren Arapça dinleme egzersizleri yaptırmaya başlıyoruz. İlk seviyelerde basit dinlemeler, seviye ilerledikçe yerini daha karmaşık Arapça dinlemelere bırakıyor. Böylece öğrencimizde sistematik olarak Arapça konuşulanı anlama kabiliyeti oluşmuş oluyor.

ARAPÇA ÖZEL DERS BAŞARI ORANI %90

Özel ders alarak Arapça öğrenenlerin başarı oranı %90’dır.
Diğer yöntemler hem daha uzun zaman almakta hem de çoğunlukla yarım kalmaktadır.

ARAPÇA ÖZEL DERS DAHA KISA ve EKONOMİK BİR SÜREÇTİR

Özel ders alarak Arapça öğrenenler daha çok para harcıyormuş gibi görünse de aslında eğitim süreci daha kısa sürdüğünden diğer yöntemlere göre %80 oranında ekonomik bir yoldur.

ARAPÇA ÖZEL DERS BAŞVURU FORMU

Arapça özel derslerimize katılmak için aşağıdaki formu doldurunuz. En kısa sürede size dönüş yaparak bir ön görüşme takvimi belirleyeceğiz.

“İletiniz” kısmına Arapça seviyeniz, Arapça öğrenme amacınız, başka yabancı dil bilip bilmediğiniz gibi kendiniz hakkında vereceğiniz bilgiler size en uygun eğitim takviminin oluşturulmasında bize yardımcı olacaktır.

İşverenlerin Arapça Bilen Eleman Tercihi Artıyor!

  • İngilizce
  • Arapça
  • Almanca
  • Fransızca

Konular Ünite başlıklarına tıklayarak ders videolarını izleyebilirsiniz

  1. Arapça Özel Ders - Bir türlü Arapça konuşamıyor musunuz? Arapça öğrenmek zor mu geliyor? Arapça özel derslerimize katılın, sıkılmadan, kolayca kısa sürede Arapça öğrenin!