Arapça Fiil Çekimleri

Arapça Fiil Çekimleri

Arapça öğrenenler için Arapça fiil çekimleri çok büyük önem taşımaktadır. Arapça fiillerin mazi, muzari, emir vb. zamanlarda çekimlerini bilmek Arapçayı kullanmayı kolaylaştırır. İnternet üzerinde bir çok Arapça fiil çekimleri ile ilgili tabloya veya programa rastlamak mümkün. Aşağıda “Kutrub” isimli sitenin fiil çekim otomasyonunu online olarak kullanabilirsiniz. Arapça fiil çekimini yapmak istediğiniz fiili Arapça olarak arama kutusuna yazın, sonra kutunun solundaki صرف الفعل yazan butona tıklayın. Arapça fiil çekimleri listesi arama kutusunun altında görüntülenecektir.

Yukarıdaki Arapça fiil çekimleri arama motorunun haricinde aşağıdaki butona tıklayarak da fiil çekim tablolarına ulaşmanız mümkün:

ARAPÇA ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Arapça Öğrenmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

Arapçaya sıfırdan başlamak isteyenler, yıllardır Arapça çalıştığı halde bir türlü konuşamayanlar, Arapçada artık boşuna kürek çektiğini düşünmeye başlayanlar…

Evinizde, işyerinizde, kursa gitmeden, sıkılmadan, bunalmadan, en kolay metodlarla Arapça öğrenebilirsiniz. Üşenmeyin, ertelemeyin, vazgeçmeyin!

2 Ocak 2021

0 responses on "Arapça Fiil Çekimleri"

Mesaj At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.