Arapça Özel Ders

Tarafımızdan verilen Arapça Özel Dersler birebir çalışmalar veya maksimum 5 kişilik küçük grup çalışmaları şeklinde düzenlenmektedir. Özel derslerimizde uyguladığımız metodlar öğrencinin aynı anda Arapçayı okuması, yazması, konuşması ve konuşulanı anlaması amacına yönelik olarak düzenlenmiştir. Sıfırdan başlayarak ileri düzeylere kadar giden çalışma takvimi ve müfredat öğrencinin hedefi esas alınarak en verimli olacak şekilde öğrenciye özel dizayn edilir. Grup çalışmalarında katılımcılar hedeflerine ve Arapça seviyelerine göre gruplandırılır.

Derste gerekli olacak eğitim dokümanları bizim tarafımızdan verilir. Çalışma takvimi süresince yazılı dokümanlar, ses dosyaları ve videolar üzerinden disiplinli bir süreç uygulanır. Böylece en kısa sürede en iyi verimi almak hedeflenir.

Arapça Özel Ders süreci boyunca karşılıklı bir arkadaşlık havası içerisinde hayatın gerekleri de göz önünde tutularak eğlenceli, akılcı, öğretici diyaloglarla öğrencinin okuma-yazma-konuşma ve anlama becerileri hedeflenen düzeye çıkarılır.

Özel derslerimize başvurmak için Arapça Özel Ders Başvuru Formu‘nu doldurmanız yeterlidir. En kısa sürede size dönüş yaparak ön görüşmenin ardından çalışma takviminiz belirlenecektir. Arapça özel derslerimiz Zoom veya Skype programları kullanılarak internet üzerinden verilmektedir.

ÖĞRENCİLERİMİZE BU DÖRT TEMELİ AYNI ANDA ÖĞRETİYORUZ!

ARAPÇA OKUMA

Arapça öğrenmenin temel unsurlarından biri Arapça okumaktır.
Özel derslerimizin başlangıcından itibaren öğrencilerimizi Arapça metinleri okuyacak şekilde yetiştiriyoruz. İlk seviyelerde harekeli okumalar, seviye ilerledikçe harekesiz Arapça metin okumaları öğretiliyor.

ARAPÇA YAZMA

Arapça öğrenmenin temel unsurlarından bir diğeri Arapça yazmaktır.
İlk dersimizden itibaren öğrencilerimize Arapça yazma kabiliyeti kazandırıyoruz. İlk seviyelerde basit harflerin yazımıyla başlayan derslerimiz, seviye ilerledikçe profesyonel Arapça metinler yazmaya kadar ilerliyor.

ARAPÇA KONUŞMA

Arapça öğrenen herkesin korkulu rüyası Arapça konuşabilmektir.
İlk dersten itibaren öğrencimizle basit Arapça diyaloglar kurmaya başlıyoruz. Böylece zaman içerisinde diyalogların seviyesini arttırarak ilerliyoruz. Planlı ilerleyen bu süreç bir süre sonra öğrencimizi Arapça konuşur hale getiriyor.

ARAPÇA ANLAMA

Arapça konuşmaları anlamak dil eğitiminin önemli ayaklarından biridir.
İlk dersimizden itibaren Arapça dinleme egzersizleri yaptırmaya başlıyoruz. İlk seviyelerde basit dinlemeler, seviye ilerledikçe yerini daha karmaşık Arapça dinlemelere bırakıyor. Böylece öğrencimizde sistematik olarak Arapça konuşulanı anlama kabiliyeti oluşmuş oluyor.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

 • null

  Seviye Tespiti

  Önce Arapça seviyenizi tespit ediyoruz. Sıfır bile olsa sorun değil, en baştan başlarız.. O yüzden “ben hiç bir şey bilmiyorum” diyerek çekimser kalmanıza gerek yok.

 • null

  Dokümanlar Bizden

  Arapça seviyenize göre uygulayacağımız müfredatla ilgili tüm dökümanları size biz veriyoruz. Herhangi bir kitap vs. almanıza gerek yok.

 • null

  Hemen Konuşmaya Başlıyoruz

  İlk dersten itibaren Arapça konuşmaya başlıyoruz. Yavaş yavaş Arapçayı günlük hayatımızın içine alıyoruz.

 • null

  Bol Örnekleme - Uygulama

  Bol bol diyalog yapıyoruz, metinler üzerinde çalışıyoruz. Gözünüz korkmasın, önce çok basitten gidiyoruz.

 • null

  Ağır Gramer Yok!

  Asla ağır gramer – dilbilgisi çalışması yapmıyoruz. Dilbilgisi kurallarını siz farkına varmadan öğretmiş oluyoruz.

 • null

  Farklı Sahalar, Farklı Kesitler

  Çok farklı sahalardan örneklerle çalışıyoruz. Derslerimizde bir lokanta diyoloğu, maceralı bir uçak yolculuğu veya bir NASA araştırmasının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çok basitten yavaş yavaş daha profesyonel çalışmalara sizi yönlendiriyoruzyoruz.

 • null

  Günlük Hayatla Bağlantılar

  Mutlaka günlük hayatımızla bağlıntılar kuruyoruz. Pat diye camide duyduğunuz bir ayetin anlamını artık anladığınızı farkedebilirsiniz.. veya bir alış veriş merkezinde yaşadığınız bir olayı anlatıyor olabilirsiniz.

 • null

  Esnek Çalışma Saatleri

  Çalışma saatlerimiz son derece esnek. Minimum haftada 2 saat olmak üzere çalışma takvimimizi belirliyoruz, ders haricinde bir sonraki derse kadar mutlaka günlük en az 1 saatinizi alacak ek çalışmalarla sizi besliyoruz.

BAŞVURU & FİYATLANDIRMA

Fiyatlarımız esnektir. Birebir Arapça Özel Ders mahiyetinde çalışmak isteyenler için özel ders seansları düzenlenir. Grup derslerimiz maksimum 5 kişiliktir. Arapça Özel Dersler internet üzerinden Zoom veya Skype programları aracılığıyla verilmektedir. Size özel fiyat teklifleri için irtibat telefonumuzdan bizi arayabilir veya aşağıdaki Arapça Özel Ders Başvuru Formunu doldurabilirsiniz.

null

Arapça Özel Ders Almak İçin Hemen Arayın!

 

Arapça Özel Ders hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizi hemen arayabilirsiniz:

0541 536 20 09

ARAPÇA ÖZEL DERS BAŞARI ORANI %90

Özel ders alarak Arapça öğrenenlerin başarı oranı %90’dır.
Diğer yöntemler hem daha uzun zaman almakta hem de çoğunlukla yarım kalmaktadır.

ARAPÇA ÖZEL DERS DAHA KISA ve EKONOMİK BİR SÜREÇTİR

Özel ders alarak Arapça öğrenenler daha çok para harcıyormuş gibi görünse de aslında eğitim süreci daha kısa sürdüğünden diğer yöntemlere göre %80 oranında ekonomik bir yoldur.