Alfabe +20 Ünite, 34 Video, Mp3 Ses Dosyaları, PDF Dokümanlar (Seviye A1 – A2)

Satın almış olduğunuz ders videolarını DERSE BAŞLA butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.

Sıfırdan Arapça 1 dersleri Arap alfabesi dersi ve 20 üniteden oluşmaktadır. Ünitelerde konu anlatımını içeren toplam 34 video ve ünite ders dokumanları ile ünite içeriğine göre ses dosyaları bulunmaktadır. Bir üniteyi tam olarak pekiştirmeden lütfen diğer üniteye geçmeyiniz.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

NOT: Bu ders paketi AÖF (Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Bölümü) Arapça okuyan öğrenciler için uygun değildir. Bu bölümü okuyan öğrencilerin şu linklerdeki ders paketlerine abone olmaları gerekmektedir:
AÖF Arapça1  AÖF Arapça2   AÖF Arapça3   AÖF Arapça4

Ders Konuları

Konu bulunamadı !

Ders Yorumları

4.1

4.1
7 yıldız
 • 5 Yıldız5
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız1
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız1
 1. Mükemmel anlatım,muhsin uslup

  5

  Kıymetli Hocam, benim gibi arapca’ya yeni başlayanlar için takip ettiginiz metot gayet başarılı. İnanıyorum ki, sonunda bende
  arapca öğrenme yolculugun da sizinle başaracagım.Ben(bu zamiri kullanmayı sevmesem de) 25 yıl Tarih Öğretmenligi yapmış bir kişi olarak bu metot sayesinde benim gibi birçok temeli olmayan arkadaşların yanında İ.H.O. yeni başlayan öğrencilerimizin arapca öğrenim yolculuğun da başvuracakları temel kaynaknardan birisi demiyorum,İLK BAŞVURMALARI GEREKEN KAYNAK diyorum.b.akçay

 2. harika

  5

  hocam dersler hakikaten harika.ben tekrar amaçlı almıştım programı. ve gayette işime yaradı.orta ve ileri seviye ne zaman konacak siteye .8 konu sonra bitiyor. tekrar.sizinle devam etmek isterim.

  • Merhaba, yorumunuz için teşekkür ederiz.
   İşlediğiniz dersleri nerede kaldığınızı dakika bazında değil ama ünite bazında sistem otomatik olarak takip eder. İşlediğiniz ünitenin altında yer alan “Konuyu Tamamladım” butonuna tıklarsanız sistem o dersi işlediğinizi kaydeder ve bir sonraki girişinizde sizi direk bir sonraki konudan başlatır. Ayrıca Ders işlediğiniz ekranda yer alan “Derse Dön” butonuna tıklayarak tüm derslerin listesini görebilir, tıklayarak dersler arasında geçişler yapabilirsiniz.

 3. 5

  Hocam öncelikle , Allah razı olsun sizden. Bu konuda bir çok video izledim, çoğu yorucuydu bana göre. Görüntü kalitesi, ses, kayıt, anlatım vs. Sizi tercih etmemim en önemli sebebi yorulmadan dinleyebiliyor olmam. Ders anlatımınız bana göre çok iyi ,ne hızlı ne de yavaş ,tam kararında . Çoğunluğa hitap ediyor ve çok rahat anlaşılabiliyor. Daha ilk ders videosunda bildiğimi sandıklarımın doğrusunu sizden öğrendim. Akılda kalıcı örnekleriniz etkili öğrenmeye katkı sağlıyor. Sakin bir anlatımınız var. Özellikle benim gibi bir çok faktörden etkilenip dikkati dağılanlar varsa kesinlikle tavsiye ederim. Gerçekten bu işi çok iyi biliyorsunuz bilgi sahibi olmak yeterli değil öğretmeyi de bilmek gerekir , .dolayısıyla öğretme becerinizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu bir değerlendirme değil, hadsizlik etmiş olmayayım, yalnızca izlenimlerimi paylaşmak istedim. İyi olanın takdir edilmesinden yanayım. Ayrıca nereden başlayacağı ve kimi tercih etmesi gerektiği hususunda kararsız kalıp yorumlara bakarak tercih yapanları düşünerek yorum yapmak istedim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hürmetler.

 4. Tesekkurler

  5

  Gercekten harika derslerdi, etkin ve eglenceli anlatiminiz icin cok tesekkurler.. Ozellikle Turkce ile benzetmeleriniz akilda kalmasi acisindan cok faydali oldu. Emeklerinize saglik..

 5. Dersleri bitirdim önceki durumuma ve şuanki durumuma bakıyorum

  3

  evet öğrendiğim çok şey ve noktalar oldu fakat bu denli gramere boğulmuşluktan dolayı hisediyorumki istediğim verimi alamadığı, gramer zorlayıcı ve bu kadar gerekli gelmiyor sıfırdan öğrenene yinede kattıklarınızdan dolayı sağ olun

 6. arapçadaki ilk heyecanım.

  5

  EA Değerli Hocam çok emek var bu derslerde , ağzınıza sağlık anlatımınız ve esprili dersi sevdirme yeteneğiniz sürekli ders dinleyeni formda tutuyor diyebilirim. Çok akışkan bir anlatımınız var ve tam yerinde anlaşılır şekilde öğrendiğime inanıyorum. Bana çok şey katacağına eminim . Gerçekten derslerinizden istediğim seviyeye gelebileceğim inancına vardım.
  İnşallah en kısa zamanda istediğim hedefe ulaşabilirim. Kurs ücreti günümüz şartlarına göre çok makul. Verilen bilgileri para ile bile alamazsınız tabiri burada tam yerinde hayat bulmuş bana göre. Herkese tavsiye ederim.
  Siz daha iyisini yapana dek en iyisi bu bence.
  Hayırlı Akşamlar. Çok Mutluyum.

 7. Hocanın paylaştığı içerikle yazdırılamıyor

  1

  Hocanın paylaştığı içerikle yazdırılamıyor

DERSİ AL
 •  790,00 / 365 Gün
 • 365 Gün
54 KAYITLI ÖĞRENCİ

Popüler Dersler

Ders Yorumları

 • Arapça AÖF 4

  tesekkur 5

  ders anlatımınızdan dolayı sizlerden çok memnun kaldım arapça 4 vidolarınıza devam ederek okulu bitirdim çok teşekkür ederim yaşam boyu başarılı olmamızı dilerim
  denizabc
 • Arapça AÖF 4

  tesekkur ederim 5

  Kiymetli hocam. ben Yurt disinda yasiyorum acik ogretim fakultesi ogrencisiyim. sizin vesileniz ile insallah aof sisteminde arapcayi cozmeyi ogreniyorum sizin emeginiz cok Allahu teala emeginizi zayi etmesin.amellerinize bereket ve hasenat ikram etsin insallah hurmetler . Perihan
  p.algan
 • Sıfırdan Arapça Dersleri 1

  arapçadaki ilk heyecanım. 5

  EA Değerli Hocam çok emek var bu derslerde , ağzınıza sağlık anlatımınız ve esprili dersi sevdirme yeteneğiniz sürekli ders dinleyeni formda tutuyor diyebilirim. Çok akışkan bir anlatımınız var ve tam yerinde anlaşılır şekilde öğrendiğime inanıyorum. Bana çok şey katacağına eminim . Gerçekten derslerinizden istediğim seviyeye gelebileceğim inancına vardım. İnşallah en kısa zamanda istediğim hedefe ulaşabilirim. Kurs ücreti günümüz şartlarına göre çok makul. Verilen bilgileri para ile bile alamazsınız tabiri burada tam yerinde hayat bulmuş bana göre. Herkese tavsiye ederim. Siz daha iyisini yapana dek en iyisi bu bence. Hayırlı Akşamlar. Çok Mutluyum.
  acve
 • Sıfırdan Arapça Dersleri 1

  Tesekkurler 5

  Gercekten harika derslerdi, etkin ve eglenceli anlatiminiz icin cok tesekkurler.. Ozellikle Turkce ile benzetmeleriniz akilda kalmasi acisindan cok faydali oldu. Emeklerinize saglik..
  ferol76tr
 • Arapça AÖF 3

  teşekkür ederim 5

  Derslere başladıktan sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başlamak motive edici, umarım hakkını verebilirim çünkü bu videoların her saniyesinde samimi ve ciddi bir emek olduğunu hissediyorsunuz. İnşAllah Yaz okulu sınavlarını verip sıfırdan arapça /farsça dersleri ,ile devam etmek nasip olur.Gerçekten bu dili zevkle, sıkılmadan öğrenmek için doğru adres.Selamlar
  salihc
Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.