AÖF İlahiyat Arapça 4 Dersleri. Yeni müfredat, 10 ünitenin detaylı konu anlatımları, alıştırmaların çözümleri, sınav sorularının çözümleri, en pratik soru çözme teknikleri!

Satın almış olduğunuz ders videolarını DERSE BAŞLA butonuna tıklayarak izleyebilirsiniz.

AÖF Arapça 4 dersleri Açık Öğretim Fakültesi İlahiyat Önlisans Programı 2. sınıf öğrencilerinin bahar döneminde okudukları bir derstir.  AÖF Arapça 4 dersleri 10 üniteden oluşur. Bu derslere katılan öğrencilerimize bu yıl okutulacak olan en son müfredata uygun olarak, üniteler en anlaşılır biçimde örneklerle anlatılmakta, tüm alıştırmalar izah edilerek çözülmekte, her ünitenin sonundaki deneme sınavları doğru – yanlış cevaplar anlatılarak çözülmekte, en pratik soru çözme teknikleri gösterilmektedir. Anadolu Üniversitesinin güncel AÖF İlahiyat Arapça 4  müfredatına uygun olarak düzenlenmiştir. 

Ders Konuları

Konu bulunamadı !

Ders Yorumları

5

5
4 yıldız
 • 5 Yıldız4
 • 4 Yıldız0
 • 3 Yıldız0
 • 2 Yıldız0
 • 1 Yıldız0
 1. yorum

  5

  çok teşekkürler hoca sizin sayenizde sınavdan 80 aldım ve geçtim Allah sizden razı olsun

 2. Sayılar kabusu

  5

  Bu kadar zor bir konu bu kadar mı güzel ve anlaşılır anlatılır. Allah razı olsun

 3. sayılaaar..

  5

  hocam yüreğinize sağlık bir dersi daha geride bıraktık çok şükür. Verimli bir dersti epey faydasını gördüm Allah razı olsun. seviliyorsunuz hocam Allah işinizi rast getirsin.

 4. 5

  En güzel çay hangi dağda içilir. Derslerde yapılan espriler, samimi ve candan anlatış tarzıyla harikasınız İBRAHİM ÇAY Hocammmmmmmmmmmmmm. :))))

DERSİ AL
 •  120,00 / 365 Gün
 • 365 Gün
108 KAYITLI ÖĞRENCİ

Popüler Dersler

Ders Yorumları

 • Arapça AÖF 3

  HARİKA 5

  Şunu açık bir şekilde ifade edebilirim ki bu paket dersler aöf ilahiyat için bence ekmek gibi su gibi bir ihtiyaç.. Ben 41 yaşındayım ve arapça temeli olmayan bir kişiyim. Yaklaşık 1,5 yıldır çalışıyorum. Malum kaynak noktasında ülkemizde sıkıntı yok. Ama her anlatım insana geçmiyor. Bir çok hocadan aynı konuları dinledim. fakat bu kadar istifade edemedim. o yüzden İbrahim hocam ağzınıza emeğinize sağlık.. HOCAM BENİM GİBİ AÖF İLAHİYAT OKUYAN KARDEŞLERİME (HADDİM OLMAYARAK) BİR TAVSİYEM OLUCAK.. Kendim çalışırken tecrübe ettiğim bir husus var. Başlangıçta ders esnasında hem dersi dinleyip aynı anda not alıp konuları anlamaya çalışıyordum. Lakin zorlandığımı hissettim, konular sanki hiç bitmeyecekmiş gibi gelmeye başladı ve gözümde büyüdükçe büyüdü. Sonra kendimce şöyle bir çözüm buldum. Hiç not almadan (sadece derslerdeki not almam gereken yerlerin saat dilimini belirleyerek) bütün dersleri dikkatlice dinledim. sonra dönüp notlarımı aldım ve deneme sınavlarını çözdüm. Sonuç harika. Hem özgüvenim yerine geldi hem de öncekine göre net oranım % 50 arttı. Tekrardan katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah'a emanet olunuz..
  ibrahim aktas
 • Arapça AÖF 3

  Arapça 3 5

  Hocamın aöf arapça 3 dersini notlar alarak tekrar tekrar izledim. Anlatımı ve tavsiyeleri gerçekten çok işe yaradı. Çok şükür sınavları verdim. Diplomayı aldım..
  cihaneren85
 • Arapça AÖF 3

  Muhteşem bir anlatım 5

  Bu sade ve etkili anlatım için çok teşekkür ederim.
  samets6969
 • Sıfırdan Arapça Dersleri 1

  5

  Hocam öncelikle , Allah razı olsun sizden. Bu konuda bir çok video izledim, çoğu yorucuydu bana göre. Görüntü kalitesi, ses, kayıt, anlatım vs. Sizi tercih etmemim en önemli sebebi yorulmadan dinleyebiliyor olmam. Ders anlatımınız bana göre çok iyi ,ne hızlı ne de yavaş ,tam kararında . Çoğunluğa hitap ediyor ve çok rahat anlaşılabiliyor. Daha ilk ders videosunda bildiğimi sandıklarımın doğrusunu sizden öğrendim. Akılda kalıcı örnekleriniz etkili öğrenmeye katkı sağlıyor. Sakin bir anlatımınız var. Özellikle benim gibi bir çok faktörden etkilenip dikkati dağılanlar varsa kesinlikle tavsiye ederim. Gerçekten bu işi çok iyi biliyorsunuz bilgi sahibi olmak yeterli değil öğretmeyi de bilmek gerekir , .dolayısıyla öğretme becerinizin yüksek olduğunu düşünüyorum. Bu bir değerlendirme değil, hadsizlik etmiş olmayayım, yalnızca izlenimlerimi paylaşmak istedim. İyi olanın takdir edilmesinden yanayım. Ayrıca nereden başlayacağı ve kimi tercih etmesi gerektiği hususunda kararsız kalıp yorumlara bakarak tercih yapanları düşünerek yorum yapmak istedim. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Hürmetler.
  gulayucum2
 • Arapça AÖF 1

  arapça 1 5

  hocam teşekkür ederim,güzel anlatımınız sayesinde,yaz okulu sınavındaki performansım iyiydi. iyi bir not en azından 65 veya 70 alacağımı düşünüyorum.devam, arapça 2 yi alıp yakında başlayabilirim.✔
  habip
Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.