Sıfırdan Arapça Dersleri

SIFIRDAN ARAPÇA DERSLERi

Sıfırdan Arapça Dersleri 1

Alfabe +20 Ünite, 34 Video, Mp3 Ses Dosyaları, PDF Dokümanlar (Seviye A1 - A2)

DERSİ AL 675,00 / 365 Gün

Popüler Dersler

Ders Yorumları

 • Sıfırdan Arapça Dersleri 1

  arapçadaki ilk heyecanım. 5

  EA Değerli Hocam çok emek var bu derslerde , ağzınıza sağlık anlatımınız ve esprili dersi sevdirme yeteneğiniz sürekli ders dinleyeni formda tutuyor diyebilirim. Çok akışkan bir anlatımınız var ve tam yerinde anlaşılır şekilde öğrendiğime inanıyorum. Bana çok şey katacağına eminim . Gerçekten derslerinizden istediğim seviyeye gelebileceğim inancına vardım. İnşallah en kısa zamanda istediğim hedefe ulaşabilirim. Kurs ücreti günümüz şartlarına göre çok makul. Verilen bilgileri para ile bile alamazsınız tabiri burada tam yerinde hayat bulmuş bana göre. Herkese tavsiye ederim. Siz daha iyisini yapana dek en iyisi bu bence. Hayırlı Akşamlar. Çok Mutluyum.
  acve
 • Sıfırdan Arapça Dersleri 1

  Tesekkurler 5

  Gercekten harika derslerdi, etkin ve eglenceli anlatiminiz icin cok tesekkurler.. Ozellikle Turkce ile benzetmeleriniz akilda kalmasi acisindan cok faydali oldu. Emeklerinize saglik..
  ferol76tr
 • Arapça AÖF 3

  teşekkür ederim 5

  Derslere başladıktan sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım. Şimdi tekrar başlamak motive edici, umarım hakkını verebilirim çünkü bu videoların her saniyesinde samimi ve ciddi bir emek olduğunu hissediyorsunuz. İnşAllah Yaz okulu sınavlarını verip sıfırdan arapça /farsça dersleri ,ile devam etmek nasip olur.Gerçekten bu dili zevkle, sıkılmadan öğrenmek için doğru adres.Selamlar
  salihc
 • Arapça AÖF 1

  memnun kaldım 5

  Hocam sizi yotube videolarınızdan tanıdım. Sıfırdan arapçayı vize ile final arasında Arapça 1ve Arapça 3 çalışarak sizden öğrendim. Allah razı olsun Temelim olmamasına rağmen kendi halime ben de şaşırdım :) Arapça öğrenmek isteyen herkese gönül rahatlığı ile tavsiye ederim . Babam Arapça öğretmeni ama siz çok güzel anlatıyorsunuz.
  ssilay08
 • Arapça AÖF 3

  HARİKA 5

  Şunu açık bir şekilde ifade edebilirim ki bu paket dersler aöf ilahiyat için bence ekmek gibi su gibi bir ihtiyaç.. Ben 41 yaşındayım ve arapça temeli olmayan bir kişiyim. Yaklaşık 1,5 yıldır çalışıyorum. Malum kaynak noktasında ülkemizde sıkıntı yok. Ama her anlatım insana geçmiyor. Bir çok hocadan aynı konuları dinledim. fakat bu kadar istifade edemedim. o yüzden İbrahim hocam ağzınıza emeğinize sağlık.. HOCAM BENİM GİBİ AÖF İLAHİYAT OKUYAN KARDEŞLERİME (HADDİM OLMAYARAK) BİR TAVSİYEM OLUCAK.. Kendim çalışırken tecrübe ettiğim bir husus var. Başlangıçta ders esnasında hem dersi dinleyip aynı anda not alıp konuları anlamaya çalışıyordum. Lakin zorlandığımı hissettim, konular sanki hiç bitmeyecekmiş gibi gelmeye başladı ve gözümde büyüdükçe büyüdü. Sonra kendimce şöyle bir çözüm buldum. Hiç not almadan (sadece derslerdeki not almam gereken yerlerin saat dilimini belirleyerek) bütün dersleri dikkatlice dinledim. sonra dönüp notlarımı aldım ve deneme sınavlarını çözdüm. Sonuç harika. Hem özgüvenim yerine geldi hem de öncekine göre net oranım % 50 arttı. Tekrardan katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Allah'a emanet olunuz..
  ibrahim aktas
Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.