YDS-YÖKDİL-YDT ARAPÇA DERSLERİ

YDS - Yökdil - YDT Arapça sınavları

YDS-YÖKDİL-YDT ARAPÇA DERSLERİ

Gramer İpuçları, Soru Türleri, Çıkmış Soruların Analizli Çözüm Örnekleri, En Pratik Soru Çözme Teknikleri!

DERSİ AL 549,00 / 365 Gün

Popüler Dersler

Ders Yorumları

 • Sıfırdan Arapça Dersleri 1

  harika 5

  derslerin işlenişi ve aradaki espriler ile harika herşey..sadece programın eksikliği var.o da dersi bitirip kapatınca nerede kaldıgımızın bilgisi yok. belki 20 dk da cıkıcağım .. yada çok kaynaktan çalışıp unutucağım kaçıncı derste olğumu. bu konuyla ilgilenilirse çok güzel olacak..
  begum72
 • Arapça AÖF 3

  5

  Esselamü aleyküm. 4 senedir temelim olmadığı için bahane edip ertelediğim, 1. ve 4. dersini birşekilde geçtiğim ama 2 ve 3 te tökezlediğim dersi Halil İbrahim hocanın dersleri sayesinde 95 alarak geçtim. Allah razı olsunn. bundan önce aldığım farklı bir hocanın Arapça derslerinde hoca sürekli ' Bunu daha önceki derslerinizde gördünüz' diyordu ve geçiyordu oysa hiç o konuları görmemiştim ve çok moralim bozuluyordu. Ama Halil İbrahim Hocanın Kendisininde sürekli tekrarladığı gibi önemli olan ezber yapıp bir şekilde geçmek değil. İşin mantığını kavramak dedi ve mantığını kavrattı. Önceden kitabı açtığımda gözümde Çince kitabından farklı değildi.=) Şuanda soruları anlamlandırıp çözünce mutluluğum tarif edilemez. Emekleriniz için tekrardan Allah razı olsun.
  HACER GuLER
 • Arapça AÖF 4

  5

  En güzel çay hangi dağda içilir. Derslerde yapılan espriler, samimi ve candan anlatış tarzıyla harikasınız İBRAHİM ÇAY Hocammmmmmmmmmmmmm. :))))
  akbulutmuhammedali
 • Arapça AÖF 4

  sayılaaar.. 5

  hocam yüreğinize sağlık bir dersi daha geride bıraktık çok şükür. Verimli bir dersti epey faydasını gördüm Allah razı olsun. seviliyorsunuz hocam Allah işinizi rast getirsin.
  SULEE
 • Arapça AÖF 4

  Sayılar kabusu 5

  Bu kadar zor bir konu bu kadar mı güzel ve anlaşılır anlatılır. Allah razı olsun
  yildizferda
Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.