Arapça Sohbetleri – 3

Arapça Öğrenmeye Nereden ve Nasıl Başlamalı? Arapça Nasıl Çalışılır? Arapça Çalışırken Nelere Dikkat Edilmeli? Kelime Çalışması, Dinleme Çalışması, Okuma Çalışması, Yazma Çalışması, Sözlük Nasıl Kullanılmalı?

Videoda bahsi geçen konularla ilgili linkleri aşağıda bulabilirsiniz:

Arapça Alfabe Çalışmaları:
https://www.youtube.com/watch?v=m6KlX8UMSwA&list=PLtnIiVe7RRVWfpSr4g-cUEyN_UkXwP09t

Sıfırdan Modern Arapça Eğitimi:
https://www.arapcadeposu.com/derskayit/sifirdan-arapca-dersleri-1

Arapça Sohbetler 1:
Arapça Nedir Ne Değildir? Fasih – Lehçe Farkı Nedir? Hangi Arapçayı Öğrenmeliyiz? Arapça Öğrenmek Ne Kadar Sürüyor?
https://www.youtube.com/watch?v=wMBJuEyNI7E

Arapça Sohbetler 2:
Arapça eğitiminde hangi metodlar kullanılıyor? Metodların ortak yönleri, farklılıkları neler? Metodların eksileri artıları neler? Hangi hedef için hangi metod seçilmeli?
https://www.youtube.com/watch?v=gQxpgo_gUFU

Arapça Çalışma Yöntemleri:

https://www.arapcadeposu.com/category/arapca-uzmani/arapca-nasil-ogrenilir

Ders Programlarımız:

Sıfırdan Arapça Dersleri

AÖF Arapça 1 Dersleri

AÖF Arapça 2 Dersleri

AÖF Arapça 3 Dersleri

AÖF Arapça 4 Dersleri

Yds-Yökdil-Ydt Dersleri

Modern Farsça Dersleri

ARAPÇA ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Arapça Öğrenmek Sandığınız Kadar Zor Değil!

Arapçaya sıfırdan başlamak isteyenler, yıllardır Arapça çalıştığı halde bir türlü konuşamayanlar, Arapçada artık boşuna kürek çektiğini düşünmeye başlayanlar…

Evinizde, işyerinizde, kursa gitmeden, sıkılmadan, bunalmadan, en kolay metodlarla Arapça öğrenebilirsiniz. Üşenmeyin, ertelemeyin, vazgeçmeyin!

4 responses on "Arapça Sohbetleri - 3"

  1. Sıfırdan arapçayı alsam planlı bir çalışmayla açıköğretim 1-2-3-4 ü geçebilirmiyim. Teşekkürler

  2. Hocam ben ilahiyat mezunuyum ancak Arapçam maalesef iyi değil. Yüksek lisans yapmak istiyorum ve bunun için YDS Arapçaya hazırlanmam şart. Sizin YDS Arapça kursunuz gerçekten bana yardımcı olabilir mi? Tamamen YDS ye yönelik bir kurs mu? Bir de kursu aldığımızda yanında kitap gönderecek misiniz?

    • YDS ders paketimizde anlatılan dersleri Abdussamet Bakkaloğlu hocamız vermektedir. Bu derslerde YDS sınavlarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar ile gramerde dikkat edilmesi gereken bazı püf noktaları anlatıldıktan sonra YDS sınavlarında çıkan soru türlerinden örnekler çözülerek soru çözme mantığı öğretilmektedir. Herhangi bir dil bilgisi konusu işlenmemektedir. Ders paketi sınavda soru çözme kabiliyetinizi geliştirmeye yöneliktir. Dersler video şeklindedir ve abone olduğunuz tarihten itibaren 1 yıl süreyle sistemimize giriş yaparak cep telefonu, tablet, bilgisayar vs. üzerinden izleyebilirsiniz. Herhangi bir gün/saat/tekrar sınırlaması yoktur. Abone olanlara ayrıca bir kitap gönderilmemektedir. Ders detaylarını ve örnek anlatımları şu adresten inceleyebilirsiniz: https://www.arapcadeposu.com/derskayit/yds-yokdil-ydt-arapca-dersleri/

Mesaj At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.