Arapçaya Giriş – Belirlilik Takısı – Zamirler – İşaret İsimleri

Merhaba, Arapçaya sıfırdan başlamak isteyenler için hazırlanmış olan Arapçaya Giriş derslerinin ikinci bölümünde Arapçada belirlilik takısı, zamirler ve işaret isimleri dersimizi aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Bu video hazırlanırken Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi (AÖF) İlahiyat Önlisans okuyan öğrencilere yönelik olarak hazırlanan ve  Arapça 1 dersinde güncellenen yeni müfredatta “Arapçaya Giriş” ilavesi  dikkate alınmıştır. İstifade etmeniz dileğiyle…

 

AÖF Arapça Ders Videoları ve Soru Çözümleri

AÖF Arapça 1, Arapça 2, Arapça 3 ve Arapça 4 ders videolarımızda üniteleri düz liseden gelenlerin de rahatça anlayacağı bir sadelikte bol örnekle anlattıktan sonra her bir ünite ile ilgili önceki yıllarda çıkmış soruları tüm detaylarıyla izah ederek çözüyoruz. Doğru şık neden doğru, yanlış şık neden yanlış tek tek açıklıyoruz. Ve en önemlisi anlamını bilmediğiniz kelimeler içeren bir soruyla karşılaştığınızda o soruyu hangi ipuçlarıyla çözebileceğinizi gösteriyoruz ve soru çözme tekniklerini öğretiyoruz. AÖF Arapça ders videolarını izleyebilmeniz için sitemize üye olduktan sonra aşağıdaki linklerden satın alabilirsiniz:

Arapça alfabeyi bir kitaptan çalışmak isterseniz, aşağıdaki butona tıklayarak elif-ba kitabını ücretsiz indirebilirsiniz.

0 responses on "Arapçaya Giriş - Belirlilik Takısı - Zamirler - İşaret İsimleri"

Mesaj At

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tasarım ve Uygulama © HETA WEB. Tüm Hakları Saklıdır.