Sıfırdan Arapça Dersleri

sifirdan-arapca-arapcadeposu

Sıfırdan Arapça Dersleri

Arapça öğrenmek için çok istekli olup da bir türlü cesaret edemeyenler, deneyip deneyip “olmuyor” diyerek öğrenmekten vazgeçenler… Sizleri Arapça öğrenmenin çok kolay olduğu bir programa davet ediyoruz. Yanlış anlamayın, size bir mucizeden bahsetmiyoruz, ancak Arapçaya duyduğunuz ilgi ve sevgiyi, Arapça öğrenmek için harcayacağınız enerjiyi en doğru şekilde nasıl yönlendirmeniz gerektiğini iyi biliyoruz. Belki de bir çok yerde gördüğünüz “5 günde Arapça” veya “uyurken Arapça öğrenin” gibi ticaret kokan kestirme yollarla değil, gerçek anlamda profesyonel bir çalışmayla, ciddi ve disiplinli bir eğitim programıyla en iyi şekilde Arapça öğrenmeye sizi davet ediyoruz.

NASIL ÇALIŞIYORUZ?

 • null

  Sıfırdan Başlangıç

  Öğrenmeye en baştan başlıyoruz, adı üstünde “Sıfırdan Arapça” O yüzden “ben hiç bir şey bilmiyorum” diyerek çekimser kalmanıza gerek yok.

 • null

  Dokümanlar Bizden

  Uygulayacağımız müfredatla ilgili tüm dökümanları size biz veriyoruz. Herhangi bir kitap vs. almanıza gerek yok.

 • null

  Hemen Konuşmaya Başlıyoruz

  İlk dersten itibaren Arapça konuşmaya başlıyoruz. Yavaş yavaş Arapçayı günlük hayatımızın içine alıyoruz.

 • null

  Bol Örnekleme - Uygulama

  Bol bol diyalog yapıyoruz, metinler üzerinde çalışıyoruz. Gözünüz korkmasın, önce çok basitten gidiyoruz.

 • null

  Ağır Gramer Yok!

  Asla ağır gramer – dilbilgisi çalışması yapmıyoruz. Dilbilgisi kurallarını siz farkına varmadan öğretmiş oluyoruz.

 • null

  Farklı Sahalar, Farklı Kesitler

  Çok farklı sahalardan örneklerle çalışıyoruz. Derslerimizde bir lokanta diyoloğu, maceralı bir uçak yolculuğu veya bir NASA araştırmasının içinde kendinizi bulabilirsiniz. Çok basitten yavaş yavaş daha profesyonel çalışmalara sizi yönlendiriyoruzyoruz.

 • null

  Günlük Hayatla Bağlantılar

  Mutlaka günlük hayatımızla bağlıntılar kuruyoruz. Pat diye camide duyduğunuz bir ayetin anlamını artık anladığınızı farkedebilirsiniz.. veya bir alış veriş merkezinde yaşadığınız bir olayı anlatıyor olabilirsiniz.

 • null

  Esnek Çalışma Saatleri

  Çalışma saatlerimiz son derece esnek. Minimum haftada 2 saat olmak üzere çalışma takvimimizi belirliyoruz, ders haricinde bir sonraki derse kadar mutlaka günlük en az 1 saatinizi alacak ek çalışmalarla sizi besliyoruz.

ÖĞRENCİLERİMİZ DİLİN DÖRT TEMEL FONKİYONUNU AYNI ANDA ÖĞRENİYORLAR!

ARAPÇA OKUMA

Yabancı dil öğrenmenin temel unsurlarından biri okumaktır.
Derslerimizin başlangıcından itibaren öğrencilerimizi Arapça metinleri okuyacak şekilde yetiştiriyoruz. İlk seviyelerde harekeli okumalar, seviye ilerledikçe harekesiz Arapça metin okumaları öğretiliyor.

ARAPÇA YAZMA

Yabancı dil öğrenmenin temel unsurlarından bir diğeri yazmaktır.
İlk dersimizden itibaren öğrencilerimize Arapça yazma kabiliyeti kazandırıyoruz. İlk seviyelerde basit harflerin yazımıyla başlayan derslerimiz, seviye ilerledikçe profesyonel Arapça metinler yazmaya kadar ilerliyor.

ARAPÇA KONUŞMA

Yabancı dil öğrenen herkesin korkulu rüyası o dili konuşabilmektir.
İlk dersten itibaren öğrencimizle basit Arapça diyaloglar kurmaya başlıyoruz. Böylece zaman içerisinde diyalogların seviyesini arttırarak ilerliyoruz. Planlı ilerleyen bu süreç bir süre sonra öğrencimizi Arapça konuşur hale getiriyor.

ARAPÇA ANLAMA

Öğrendiğiniz yabancı dildeki konuşmaları anlamak dil eğitiminin önemli ayaklarından biridir.
İlk dersimizden itibaren Arapça dinleme egzersizleri yaptırmaya başlıyoruz. İlk seviyelerde basit dinlemeler, seviye ilerledikçe yerini daha karmaşık Arapça dinlemelere bırakıyor. Böylece öğrencimizde sistematik olarak Arapça konuşulanı anlama kabiliyeti oluşuyor.

BAŞVURU & FİYATLANDIRMA

Fiyatlarımız esnektir. Birebir özel ders mahiyetinde çalışmak isteyenler için özel ders seansları düzenlenir. Grup derslerimiz maksimum 5 kişiliktir. Size özel fiyat teklifleri için irtibat telefonumuzdan bizi arayabilir veya aşağıdaki başvuru formunu doldurabilirsiniz.

null

Sıfırdan Arapça Dersleri için Hemen Arayın!

Sıfırdan Arapça dersleri hakkında daha detaylı bilgi almak ve kayıt yaptırmak için bizi hemen arayabilirsiniz:

0216 266 83 06

Sıfırdan Arapça Dersleri Başvuru Formu

Sıfırdan Arapçan Öğrenmek İçin Bize Ulaşın

ARAPÇA ÖZEL DERS BAŞARI ORANI %90

Özel ders alarak Arapça öğrenenlerin başarı oranı %90’dır.
Diğer yöntemler hem daha uzun zaman almakta hem de çoğunlukla yarım kalmaktadır.

ARAPÇA ÖZEL DERS DAHA KISA ve EKONOMİK BİR SÜREÇTİR

Özel ders alarak Arapça öğrenenler daha çok para harcıyormuş gibi görünse de aslında eğitim süreci daha kısa sürdüğünden diğer yöntemlere göre %80 oranında ekonomik bir yoldur.

1 Yorum

 • Enes

  öğrenmeliyiz